Skip to main content

A regisztrációt a 2024/2025-ös szezonra megnyitottuk!.

Gymnathlon pálya kiválasztása

Tanfolyamok itt: Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola, Pécs

A legközelebbi tanfolyamok a környéken

Térkép

A Fitness Újbuda, Budapest XI. kerület
Nándorfehérvári út 40/A
Baby
Szerda 17:00–17:45
szabad helyek
Baby
Szerda 17:55–18:40
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:00–18:00
szabad helyek
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
Markhót Ferenc u. 6
Junior
Hétfő 17:20–18:20
szabad helyek
Gyárvárosi Általános Iskola, Győr
Vágóhíd u. 4
Baby
Kedd 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Kedd 17:20–18:20
szabad helyek
Junior
Csütörtök 16:30–17:30
szabad helyek
Sportmix
Csütörtök 17:30–18:30
szabad helyek
József Attila Iskola, Szigetszentmiklós
Csokonai utca 14
Junior
Csütörtök 16:10–17:10
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:15–18:15
szabad helyek
Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest I. kerület
Batthyány u. 8
Baby
Szerda 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Szerda 17:50–18:50
szabad helyek
Csanádi Árpád Sportiskola, Budapest XIV. kerület
Őrnagy u. 5
Sportmix
Kedd 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Kedd 17:30–18:30
szabad helyek
Baby
Csütörtök 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:20–18:20
szabad helyek
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
Munkácsy Mihály u. 4
Junior
Szerda 17:00–18:00
szabad helyek
Sportmix
Szerda 18:00–19:00
szabad helyek
Debreceni Dózsa György Általános Iskola
Dózsa György u. 2
Baby
Kedd 16:15–17:00
szabad helyek
Junior
Kedd 17:00–18:00
szabad helyek
József Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest XX. kerület
Attila u. 25-27
Baby
Hétfő 16:45–17:30
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:40–18:40
szabad helyek
Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest X. kerület
Üllői út 118
Sportmix
Csütörtök 16:00–17:00
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:00–18:00
szabad helyek
Közgazdasági Politechnikum, Budapest IX. kerület
Vendel u. 3
Baby
Szerda 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Szerda 17:50–18:50
szabad helyek
Kürt Alapítványi Gimnázium, Budapest XI. kerület
Bogdánfy u. 5b
Sportmix
Kedd 17:30–18:30
szabad helyek
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. kerület
Fényes Adolf u. 10
Baby
Szerda 16:30–17:15
utolsó elérhető helyek
Junior
Szerda 17:20–18:20
szabad helyek
Pitypang Utcai Óvoda, Budapest II. kerület
Pitypang utca 17
Junior
Csütörtök 15:15–16:15
szabad helyek
Szent Margit Gimnázium, Budapest XI. kerület
Villányi út 5-7
Junior
Hétfő 16:30–17:30
szabad helyek
Sportmix
Hétfő 17:30–18:30
szabad helyek
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Budapest XIII. kerület
Lomb u. 1-7
Junior
Csütörtök 16:30–17:30
szabad helyek
Sportmix
Csütörtök 17:30–18:30
szabad helyek
Újpesti Bene Ferenc Iskola, Budapest IV. kerület
Munkásotthon u. 3
Baby
Szerda 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Szerda 17:20–18:20
szabad helyek
Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Székesfehérvár
Budai út 90.
Baby
Csütörtök 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:20–18:20
szabad helyek
Bálint Márton Általános és Középiskola, Törökbálint
Köztársaság tér 8
Junior
Kedd 16:30–17:30
szabad helyek
Sportmix
Kedd 17:30–18:30
szabad helyek
Bulgárföldi Általános Iskola, Miskolc
Miskolc, Fazola Henrik u. 2, 3534
Baby
Hétfő 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:20–18:20
szabad helyek
Czimra Gyula Általános Iskola, Budapest XVII. kerület
Kép utca 14
Sportmix
Csütörtök 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:30–18:30
szabad helyek
Debreceni Bólyai János Általános Iskola
Bolyai u. 29
Junior
Csütörtök 17:00–18:00
szabad helyek
Sportmix
Csütörtök 18:00–19:00
szabad helyek
Debreceni Lilla Téri Általános Iskola
Vág u. 9
Baby
Hétfő 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:20–18:20
szabad helyek
Győri Bartók Bartók Béla Ének-zenei Általános Iskola
Simor János püspök tere 16.
Junior
Szerda 17:00–18:00
szabad helyek
Sportmix
Szerda 18:00–19:00
szabad helyek
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
Karikás Frigyes u. 3
Baby
Hétfő 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:50–18:50
szabad helyek
Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum
Katona József tér 4.
Sportmix
Szerda 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Szerda 17:30–18:30
szabad helyek
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye honlapja, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Alma u. 70, 4405
Baby
Kedd 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Kedd 17:20–18:20
szabad helyek
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye, Nyíregyháza
Könyök u. 1/a
Sportmix
Szerda 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Szerda 17:30–18:30
szabad helyek
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda, Kecskemét
Piaristák tere 1-7.
Baby
Hétfő 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:20–18:20
szabad helyek
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vásár tér 1
Baby
Csütörtök 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:20–18:20
szabad helyek
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium, Budapest XXII. kerület
Rákóczi út 17
Baby
Szerda 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Szerda 17:20–18:20
szabad helyek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. kerület
Meredek u. 1
Baby
Kedd 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Kedd 17:50–18:50
szabad helyek
Szegedi SzC Vedres István Technikum
Horváth Mihály u. 2-6.
Junior
Hétfő 16:30–17:30
szabad helyek
Sportmix
Hétfő 17:30–18:30
szabad helyek
Székesfehérvári SZC I. István Technikum
Várkörút 31.
Sportmix
Kedd 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Kedd 17:30–18:30
szabad helyek
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
Jezsuiták tere 3
Baby
Csütörtök 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:20–18:20
szabad helyek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Budapest út 11.
Sportmix
Szerda 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Szerda 17:30–18:30
szabad helyek
Baby
Péntek 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Péntek 17:50–18:50
szabad helyek
Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola, Pécs
Rét utca 10.
Sportmix
Szerda 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Szerda 17:30–18:30
szabad helyek
Baby
Csütörtök 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:20–18:20
szabad helyek
Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakképző Iskola, Győr
Cuha u. 2.
Baby
Szerda 16:15–17:00
szabad helyek
Junior
Szerda 17:00–18:00
szabad helyek
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Fő fasor 61.
Baby
Csütörtök 17:00–17:45
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:50–18:50
szabad helyek
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
Markhót Ferenc u. 6
Baby
Hétfő 16:30–17:15
szabad helyek
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola, Nyíregyháza
Epreskert u. 10.
Baby
Hétfő 16:30–17:15
szabad helyek
Junior
Hétfő 17:20–18:20
szabad helyek
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc
Fazekas u. 6.
Sportmix
Csütörtök 16:30–17:30
szabad helyek
Junior
Csütörtök 17:30–18:30
szabad helyek