A 2024-es nyári táborokra való regisztrációt MEGNYITOTTUK!

LEMONDÁSI FELTÉTELEK - Gymnathlon Baby, Junior és SportMix

A tanfolyamon való részvétel lemondására, valamint a díj-visszatérítési kérelem benyújtására itt van lehetőség: GARANCIA

A tanfolyam lemondása esetén a következő lemondási díjak terhelhetik:

• Részvétel lemondása a 2. edzést követő 5 napon belül: ingyenes
• Részvétel lemondása a 3. edzés után 48 órán belül: 12 000 Ft
• Részvétel lemondása a 4. edzés után 48 órán belül: 16 000 Ft
• Részvétel lemondása az 5. edzés után 48 órán belül: 20 000 Ft
• Részvétel lemondása a 6. edzés után 48 órán belül: 24 000 Ft
• Részvétel lemondása a 7. edzés után 48 órán belül: 28 000 Ft
• Részvétel lemondása a 8. edzés után: a tanfolyam árának 100%-a

Figyelmen kívül hagyható, hogy a résztvevő ténylegesen részt vett-e a képzési egységeken, mivel a már teljesített edzések száma a meghatározó.

Ha a résztvevő a már futó tanfolyam alatt regisztrál, akkor a regisztráció utáni első edzés számít első képzési egységnek.

A visszalépési feltételek 2023. 01.01. kezdődően érvényesek.

Gymnathlon edzői karrier

Minden egyes gyermek Gymnathlonra való beíratását nagyszerű lehetőségnek tekintjük. Elköteleződésünk eszenciális, hisz programunk által motiváljuk őket a sportra és a sport szeretetének kialakulására. Szilárdan hiszünk koncepciónkban és tisztában vagyunk azzal, hogy ennek legfontosabb pilléreit az edzőink képezik. Nekik köszönhetjük az edzések kimagasló színvonalát, mely magával hozza a gyermekek sportolási kedvét.

Éppen ezért nem csak a kiválasztásukra kell hangsúlyt helyeznünk, hanem az elégedettségükre is. Az átgondolt és kidolgozott képzési rendszer biztosítja a minőségi edzés feltételeit és egyben lehetőséget ad az önfejlesztésre is. Minden edzőnknek lehetősége van tapasztalatai elmélyítésére, képzettségének bővítésére és ez által akár magasabb edzői pozícióba lépésre is.

Gymnathlon edzői poziciók

Munkaköri leírás

Együtt edzel a vezetőedzővel, ti egy csapat vagytok. Segítesz a gyakorlatok lebonyolításában, biztatod, javítod, dícséred a gyerekeket. Célod, hogy a gyerekek az edzésekről csakis jó élményekkel távozzanak! Ideális kezdet a Gymnathlon karrierhez :)

Követelmények

  • Pozitív hozzáállásod van a gyerekekhez és a sporthoz
  • Rendelkezel korábbi tapasztalatokkal gyerekekkel végzett munka terén
  • Megfelelsz a Gymnathlon DNS-nek (lásd alább)
  • Abszolválod a bevezető edzést (online) és megszerzed a Gymnathlon D edzői engedélyét
  • Együttműködési megállapodás (szerződés) szerint
  • Elmúltál már 18 éves

Honorálás:

  • 4000 Ft /edzés (60 perc)
  • Részese lehetsz egy dinamikusan fejlődő projektnek
  • Akár 200 gyermekjátékkal és edzői gyakorlattal is bővítheted eszköztáradat
  • Vezetőedzői pozícióba való előrelépési lehetőség (ha a meghatározott feltételek teljesülnek)

Tudod, ki a legfontosabb a Gymnathlonban? Igen, te vagy az! Az órát, a vezetőedző irányítja és igyekszik minél több pozitív visszacsatolást közvetíteni a gyerekek felé. Lesz segítséged, de a fő felelősség rád hárul. Örömed leled majd a gyerekek csillógó szemeiben és a dícséretekben, melyekre a szülőktől számíthatsz. Ne feledd, még soha nem látták gyermeküket ilyen izgatottnak. Elvárjuk a szülőkkel való aktív kapcsolattartást és egy kis adminisztrációs munkát a transzparencia jegyében.

  • Testileg, lelkileg igazi sportoló vagy
  • Pozitív hozzáállásod van a gyerekekhez, a sporthoz és kitűnő motivátor vagy
  • Gyerekek vezetésében már vannak korábbi tapasztalataid
  • A coaching előny
  • Jó a kommunikációs és szervezőkészséged
  • Elvégzed a bevezető edzést (online) + utóképzést (szeptember első hétvégéje személyes részvétellel) és megszerzed a Gymnathlon "D" és "C" edzői engedélyeket

Honorálás

  • Bruttó 10 500 Ft/ 60 perc edzés (Junior, Sportmix)
    Bruttó 8 000 Ft/ 45 perc edzés (Baby)
  • Sportoktatás elmélyítése a gyermekek átfogó sportképzése terén
  • Edzéslehetőség és plusz pénzkereseti lehetőség a Gymnathlon táborokban
  • Csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • Előrelépési lehetőség Szenior Edző pozícióba (ha meghatározott feltételek teljesülnek).

Egy ideje már velünk dolgozol? A Gymnathlon a szívügyed és szeretnél továbblépni? Ebben az esetben nagyon örülünk és felajánljuk a lehetőséget, hogy Szenior Edzővé válhass. Ennek semmi köze a nyugdíjhoz, éppen ellenkezőleg. A legjobb éveid élheted a Gymnathlon karriered során, beleértve a juttatásokat is. Segíts a sportkörök továbbfejlesztésében, mivel célunk, hogy Magyarország legjobb gyermeksport programjává váljunk!

  • Minimum egy éve a Gymnathlon vezetőedzőjeként tevékenykedsz
  • Mindennapjaid része a tanfolyamok minőségi lebonyolítása, ügyintézés és kommunikáció a szülőkkel
  • Megbízható és proaktív vagy
  • Minden Gymnathlon edzési engedélyt megszereztél, beleértve a "B" Gymnathlon edzői engedély egy meghatározott részét is
  • Legalább 4 tanfolyamot és 2 különböző programot vezényelsz
  • Szükséges egy területi vezető ajánlása
  • Rendszeresen részt veszel a Gymnathlon rendezvényeken (szezon előtti csapatépítés stb).

Honorálás

  • 12 000 Ft/ edzés (60 perc)
  • A sportköröket magadnak választhatod ki
  • Lehetőséget kapsz más Gymnathlon projektekben is részt venni
  • Kipróbálhatod magad a Gymnathlon táborban vezetőként
  • Szabad helyeket biztosítunk a sportkörökben/táborokban a barátaid és rokonaid számára
  • Kedvezményesen hozzáférhetsz a a Gymnathlon Team ruházatához
  • Szerves részét képezheted a Gymnathlon fejlesztésének így akár még területi menedzserré is válhatsz
  • Hosszú távú együttműködésre számíthatsz

Érdekel a Gymnathlon projektben való munka?"

Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél a csapatunk tagja lenni, mutasd be magad.

Gymnathlon DNA

Célunk, hogy a Gymnathlon a legjobb sport lehetőség legyen a gyerekek számára, amely elősegíti őket a mozgás iránti szeretet kialakításában.

Kezdeményezés és proaktivitás

Kulcsfontosságú tulajdonság, amely személyes érdeklődést jelent az iránt, hogy a dolgok a várt eredményen túllépjenek. Ez egy belső motiváció a cselekvésre, de nem azért, mert erre kérnek bennünket, hanem azért, mert mi magunk látunk lehetőséget arra, hogy valamit javítsunk.

Korai végrehajtás

Világszerte sokan vannak akik előrukkolnak különféle ötletekkel és koncepciókkal. Mi azokat keressük, akik ezeket időben megtudják valósítani. Csak ők tudnak valamit építeni és megváltoztatni.

Szenvedély, lelkesedés és szikra

Olyan embereket szeretnénk csapatunkba, akik lelkesednek a Gymnathlonért és a gyerekek sportfejlesztése iránt. Aki ég a lelkesedéstől, csak az tudja felgyújtani a szikrát a többiekben maga körül.

Minőség

Mindig azt kérdezzük magunktól: „A külső körülményekhez képest a legjobb teljesítményt nyújtottam amit pillanatnyilag tudtam?” Azt szeretnénk, ha a válaszaitok túlnyomó többsége „igen” lenne. Nem akarjuk, hogy az átlag normává váljon.

Ügyfélorientáltság

Nemcsak magunkért tornázunk, hanem legfőképp a gyerekekért, hisz ők és szüleik elégedettsége a legfontosabb számunkra. Minden helyzetben feltesszük magunknak a kérdést: "Ez a legjobb megoldás a gyerekek lelkesedése és fejlődése, illetve a szülő elégedettsége érdekében?"

Kommunikáció

A gyors és nyitott kommunikációt részesítjük előnyben. A problémák idővel felhalmozódnak, ha nincsenek kellő időben kezelve. Fontosnak tartjuk a kommunikáció minőségét a gyerekekkel, szülőkkel és edzői csapatokon belül is.

Edzőink képzése és oktatása a Gymnathlonnál

Felelősségteljesen választjuk ki és képezzük ki edzőinket. Minden edző köteles bevezető képzésen és az azt követő továbbképzésen részt venni, ahol elmélyítheti tudását. A tréning tartalma a Gymnathlon filozófiájának megismerése és annak helyes megértése. A gyermekek sportfejlesztésének kulcsfontosságú elveinek megismertetése és az egyes szempontok, edzésmódszertani területek gyakorlati alkalmazása.